Windrose літатиме з Одеси до Тель-Авіва


Державіаслужба України схвалила заявки авіакомпанії Windrose на виконання рейсів з Одеси до Тель-Авіва

Про це повідомляє прес-служба Державіаслужби. Об этом сообщает infoline.in.ua со ссылкой на СМИ.

Windrose дозволено літати з Одеси у Тель-Авів на регулярній основі з частотою три рази на тиждень і необмеженим терміном дії права на цю повітряну лінію, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Державіаслужба також погодила авіакомпанії "Ейр Таурус" можливість здійснювати авіаперевезення у Зімбабве (Хараре, Булавайо, Масвінго, Чіредзі, Кариби, Вікторія Фолс, Хванг).

Водночас наголошується, що регулятор відмовив низці компаній у наданні права на експлуатацію повітряних ліній. Зокрема, авіакомпаніям SkyUpі та Atlasjet Україна не дозволили експлуатувати повітряну лінію Київ – Тель-Авів із частотою два рейси на тиждень.

Відтепер Atlasjet Україна не обслуговуватиме авіасполучення Київ – Ізмір (Туреччина) із частотою три рейси на тиждень, йдеться у повідомленні.

Прес-служба зазначає, що авіакомпанії МАУ відмовлено у внесенні зміни в документ про право на експлуатацію повітряної лінії Київ – Париж.

  • Нагадаємо, з 17 травня компанія "Мотор Січ" офіційно припиняє регулярні авіарейси "Київ – Ужгород". Авіарейс скасовують за 2 місяці після запуску через нерентабельність.
  • 3 квітня Росавіація запропонувала Україні провести переговори по відновленню авіасполучення між країнами.
  • В Мінінфраструктури заявили, що планують запустити пряме авіасполучення зі Львова до Катару.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/07/windrose_litatyme_z_odesy_do_tel_aviva”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя