Жителів Русанівських садів переселять до Биківні через будівництво мосту

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту. Фото: Дмитро Давтян Об этом сообщает bzp.in.ua со ссылкой на СМИ.П’ятого липня на Prozorro оголошено тендер на будівництво 24 дачних будинків у Биківні на околиці Києва для переселення жителів Русанівських і Воскресенських садів.

Переселення заплановано через будівництво Подільського мосту через Дніпро. Нові будинки збудують на вулиці Радистів.

З бюджету Києва на ці роботи виділено майже 110 мільйонів гривень.

У цію суму входить також внутрішні ремонтні роботи, такі як поклейка шпалери, облицювання плиткою, встановлення унітазів і умивальників тощо.

Вісім будинків матимуть площу по 30 кв. м, чотири будинки – по 40 кв.м, п’ять будинків – по 50 кв.м, ще п’ять – по 70 кв.м і два будинки матимуть площу по 100 кв.м.

Будинки буде огороджено, на території встановлено столики, лави, турніки і бруси для занять спортом, дитячий майданчик. У поселенні також облаштують декоративну водойму площею 2,2 тисячі кв. м.

Крім того, підрядник повинен зробити під’їзні дороги від забудови до Броварського проспекту та вулиці Радистів.

Аукціон заплановано на 29 липня. Нові будинки має бути ведено до кінця 2020 року.

Споруджувати Подільсько-Воскресенський шляхопровід почали ще у 1993 році. Наступного року планують запустити автомобільний рух мостом.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/09/zhyteliv-rusanivskyh-sadiv-pereselyat-do-bykivni-cherez-budivnytstvo-mostu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя