Нацрада прийде на NewsOne з перевіркою

<span>NewsOne і «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00</span> — Нацрада прийде на NewsOne з перевіркою
NewsOne і «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00
В ефірі телеканалу NewsOne був зафіксований контент, що має ознаки мови ворожнечі Об этом сообщает vestnikk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України проведе перевірку телеканалу NewsOne в зв’язку з наміром організувати телеміст з російським телеканалом.


Про це у Facebook повідомив член Нацради Сергій Костинський.


За його словами, на позачерговому засіданні Нацради 9 липня було прийнято рішення через зафіксований контент в ефірі, що має ознаки мови ворожнечі, призначити перевірку ТОВ «Новини 24 години», м. Київ (НР № 00034-м від 26.06.2016), на предмет дотримання вимог:


  • частини першої статті 28 Закону України «Про інформацію»: «Інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини» в частині розпалювання ворожнечі.
  • абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»: «Не допускається використання телерадіоорганізацій для: закликів до розв`язування агресивної війни або її пропаганди та/або розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті» в частині розпалювання ворожнечі.


Як відомо, також Нацрада нагадала телеканалам і провайдерам про незаконність створення спільних програм з телеканалами, трансляція яких заборонена в Україні.


Також в Нацраді запропонували створення робочої групи, до якої за згодою залучити СБУ, РНБО, НАБУ, НАЗК «з метою протидії антиукраїнській діяльності».
Нагадаємо, український телеканал NewsOne і заборонений в Україні пропагандистський телеканал «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00.


Телеканал NewsOne пояснив таке рішення «важливістю діалогу між народами України і Росії».


Президент Володимир Зеленський звернувся до українців у зв’язку із намірами телеканалу NewsOne провести телеміст.


Згодом 8 липня телеканал NewsOne скасував телеміст із Росією.


У понеділок ввечері активісти запалили фаєри під офісом телеканалу та вимагали покарати NewsOne, який відкрито висловлює підтримку РФ.


Читайте також матеріал «Главкома»:
  • «Надо поговорить». Як Медведчук з Путіним мости наводили


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nacrada-priyde-na-newsone-z-perevirkoyu-608375.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя